Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/0e438688-5273-4152-a7c6-216bf8c6c5c8.jpg Ponad 250 artystów tatuażu, koncerty, moda, pokazy tańca. Tattoo Konwent w Gdańsku

Ponad 250 artystów tatuażu, koncerty, moda, pokazy tańca. Tattoo Konwent w Gdańsku

Tatuowanie ręki

Tatuowanie na żywo, koncerty cenionych, polskich raperów, pokazy suspension i targi mody to. Piękne modelki alternatywne, biorące udział w pokazie mody Volden Body Art, iluzjonista Paweł Szreter i kontrowersyjna gwiazda konwentów tatuażu, rekordzistka Guinessa w podwieszaniu – Miss Crash. Dla miłośników obrazów na ciele zagrają rockowy skład Bastard Disco i raper Włodi.

 

Dziewiąta edycja gdańskiego festiwalu Tattoo Konwent odbędzie się w halach Amber Expo w Gdańsku. W tym roku konwent to ponad 4 tysiące metrów kwadratowych powierzchni pełnej barw i rozrywki. To nadmorskie święto tatuażu i muzyki. W sobotę tatuatorzy zaczną pracować od godziny 8.00, jednak ich prace zobaczyć będzie można dopiero od południa. Tatuowani będą głównie wcześniej umówieni na sesję modele, jednak osoby, które pod wpływem chwili zdecydują się na tatuaż, również znajdą artystę, który wykona wzór spontanicznie.
 

 

Dziarka w ciemno

To już trzecia edycja Dziarki w ciemno, akcji specjalnej Tattoo Konwent, działającej na zasadzie, jak telewizyjna Randka w ciemno. Artyści wytatuują za darmo laureatów specjalnego konkursu. Uczestnicy zobaczą swój tatuaż dopiero wtedy, gdy już będzie gotowy. Wzór pozostanie do tego czasu tajemnicą.

 

Moda i design

Strefa mody i designu to miejsce do oglądania, dotykania, przymierzenia i w końcu – kupna ubrań oraz akcesoriów u najlepszych i najciekawszych marek niezależnych. Zobaczyć można ubrania w przeróżnych stylach, krojach i kolorach – każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, to świetna okazja, aby poznać właścicieli wystawiających się marek.

 

Barber Expo by ButterCut

Barber Expo to oldschoolowe miejsce stworzone przez facetów głównie dla facetów. Tu będą najlepsi barberzy, którzy skroją fryzurę i wymodelują brodę. W strefie nie zabraknie oczywiście wystawców z nowościami pachnideł, pomad i akcesoriów przeróżnych maści. Zaprezentuje się parę ciekawych marek ubraniowych ze swoimi kolekcjami.

 

Muzyka

W programie tegorocznego konwentu zaplanowano koncerty popularnych raperów. Będzie można posłuchać m.in. Włodiego, Hadesa, duetu Małach/Rufuz, alternatywno-rockowego Bastard Disco i elektronicznego PZG.
 

Niezwykły świat magii i podwieszanie

Po raz pierwszy na Tattoo Konwent będzie miał miejsce niesamowity i mrożący krew w żyłach występ iluzjonisty Pawła Szretera. W programie: lewitacja stolika, czytanie w myślach i inne ciekawostki, a w finale – metalowe płyty przenikną przez ciało asystenta. Będzie też występ Miss Crash, specjalistki od sztuki suspension. Artystka zaprezentuje swoje kontrowersyjne show.

 

Inne atrakcje

Na konwencie będzie można spróbować swoich sił w roli tatuatora. Nie zabraknie też strefy animacyjnej dla dzieci i motoryzacyjnej oraz kolekcji obrazów Krzysztofa Iwina.

 

 

Tattoo Konwent

  • 29-30 lipca 2017 r., sobota-niedziela
  • Amber Expo
  • ul. Żaglowa 11
  • Gdańsk 

Więcej informacji znajduje się na stronie Tattoo Konwent

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.