Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Pomorskie Fashion. Święto mody i urody po raz drugi w Trójmieście

Pomorskie Fashion. Święto mody i urody po raz drugi w Trójmieście

Pomorskie Fashion 2016. Fot. materiały prasowe

Pokazy mody, biżuterii, fryzur oraz makijażu, porady dietetyka, stylisty… 3 marca 2017 r. w Hotelu Haffner w Sopocie odbędzie się druga edycja imprezy Pomorskie Fashion. Jej założeniem jest promocja marek modowych, tych z siedzibą na terenie Trójmiasta i województwa, jak i dostępnych w naszym regionie.

 

Pomorskie Fashion to wydarzenie modowe skierowane głównie do kobiet. Stawia sobie dwa cele: przede wszystkim ma promować lokalne salony, firmy i trójmiejskich projektantów oraz dodatkowo prezentować to, co w pomorskim sektorze mody najciekawsze i najświeższe.

Pierwsza edycja odbyła się w hotelu Nadmorskim w Gdyni. W programie imprezy znalazły się pokazy mody, konkursy z nagrodami, poczęstunek, wszystko to okraszone wspaniałym towarzystwem.
 

Pomorskie Fashion

  • 3 marca 2017 r.
  • godz. 19.00
  • Hotel Haffner
  • Sopot, ul. Haffnera 59
  • wstęp na zaproszenie

Pomorskie Fashion na Facebooku

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.