Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Pomorskie dla Zdrowia przenosi się na plaże. Wakacyjna przychodnia stanie przy molo w Gdańsku-Brzeźnie

Pomorskie dla Zdrowia przenosi się na plaże. Wakacyjna przychodnia stanie przy molo w Gdańsku-Brzeźnie

Stoisko Pomorskie dla Zdrowia przed Ergo Areną

Dermatolog zbada znamiona, a onkolog odpowie na nurtujące pytania. Zobacz, co jeszcze czeka na korzystających z uroków wakacji na plaży w Gdańsku-Brzeźnie w niedzielę, 1 lipca 2018 r. Wszystkie badania i porady udzielane są bezpłatne.

 

Badania i konsultacje wykonają pracownicy Copernicusa Podmiotu Leczniczego. Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Sportu.

 

Co będzie się działo?

Będzie można m.in. zmierzyć poziom cukru oraz ciśnienie tętnicze. Plażowicze skorzystają z  konsultacji onkologicznych i dermatologicznych. Porad udzieli też dietetyk. Wykwalifikowany personel medyczny przeprowadzi pokazy i szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy. Specjaliści pokażą, jak każda kobieta, co miesiąc powinna badać piersi. Przez całe wakacje pracownicy pomorskich szpitali będą oferować bezpłatne badania i konsultacje.

Kolejne Pomorskie dla Zdrowia podczas XX Światowego Zjazdu Kaszubów na boisku  GOSRiT w Luzinie, w sobotę, 7 lipca 2018 r. w godz. 14.00-22.00. Konsultacje przeprowadzą specjaliści ze Szpitali Pomorskich.

 

Pomorskie dla Zdrowia to letnia akcja organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i podległe szpitale. W tym roku będzie to sześć wydarzeń w czerwcu i lipcu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy z zakresu profilaktyki nowotworowej, rozwijanie postaw i zachowań prozdrowotnych oraz kształtowanie zdrowego stylu życia. Będzie można od ręki przebadać się u specjalistów.

 

Pomorskie dla Zdrowia na plaży w Gdańsku-Brzeźnie

  • 1 lipca 2018 r., niedziela, godz. 10.00-16.00
  • wejście na molo przy plaży Gdańsk-Brzeźno

 

Pomorskie dla Zdrowia_baner

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.