Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/bc020d2f-2ba9-4fe6-ad07-9307060ddff8.jpg „Pomorskie dla Zdrowia” – podsumowanie

„Pomorskie dla Zdrowia” – podsumowanie

1.       Wdzydze Kiszewskie

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. podczas akcji „Pomorskie dla Zdrowia” we Wdzydzach Kiszewskich wykonał 784 badań i konsultacji ze specjalistami.

Podczas akcji dermatolodzy i onkolodzy stwierdzili u 21 osób nieprawidłowości, które wymagają pilnych konsultacji i dalszej diagnostyki.

 

2.       Gdańsk, plaża Brzeźno

Copernicus Podmiot Leczniczy Sp.z  o.o. podczas akcji „Pomorskie dla Zdrowia” w Gdańsku wykonał 591 badań i konsultacji ze specjalistami.

Podczas akcji  dermatolodzy wykryli u  14 osób nieprawidłowości, które wymagają pilnych konsultacji i dalszej diagnostyki.

 

Serdecznie zapraszamy, tych co jeszcze nie skorzystali z dotychczasowych możliwości badań  na konsultacje do Gdyni i do Ustki!!!!

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.