Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Pokażcie innym, jak przygotowujecie się do świąt i wygrajcie nagrody. Konkurs „Wszyscy w domu – Malujemy Wielkanoc!”

Pokażcie innym, jak przygotowujecie się do świąt i wygrajcie nagrody. Konkurs „Wszyscy w domu – Malujemy Wielkanoc!”

Fot. Elena Mozhvilo / unsplash.com

Czas izolacji w domach można wykorzystać kreatywnie – biorąc udział w specjalnym konkursie dla całych rodzin. Wystarczy przygotować pracę plastyczną w dowolnej technice i zebrać dużo „lajków" w mediach społecznościowych. Do wygrania karty upominkowe do księgarni, bilety do Teatru Muzycznego oraz zestawy kosmetyków.

 

Prace konkursowe należy wysyłać do środy, 8 kwietnia. W dniach 9-16 kwietnia będzie można głosować na najlepsze dzieła pomorskich rodzin.

 

Jak obchodzicie Wielkanoc?

Udział w konkursie to okazja do wspólnej, twórczej zabawy w gronie rodzinnym, a także do rywalizacji o cenne nagrody ufundowane przez partnerów konkursu. Organizatorzy konkursu, Twoja Telewizja Morska, zachęcają do udziału w zabawie: „Święta wielkanocne to wyjątkowy, wiosenny czas. Różnie go pamiętamy, różnie go planujemy, w różny sposób go sobie wyobrażamy. Dlatego chcemy, by nasi czytelnicy podzielili się z nami tymi pozytywnymi emocjami, biorąc udział w konkursie”.

 

 

Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką graficzną pracy w formacie A4 o tematyce związanej z Wielkanocą i przesłaniu zdjęcia lub skanu pracy konkursowej do 8 kwietnia na adres e-mail: konkurs@nadmorski24.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu uczestnika.

Następnie od 9 do 16 kwietnia nadesłane prace będą opublikowane w portalu internetowym www.nadmorski24.pl oraz na portalu internetowym www.kociewie24.pl i w tym terminie odbędzie się głosowanie na opublikowane prace za pośrednictwem profilach Nadmorski 24, Kociewie 24 oraz Twoja Telewizja Morska. Wyłonienie finalistów konkursu nastąpi 17 kwietnia na podstawie liczby głosów.

 

Nagrody konkursu „Wszyscy w domu – Malujemy Wielkanoc!”

Nagroda główna: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 300 zł brutto oraz zaproszenie otwarte 4-osobowe do Teatru Muzycznego w Gdyni do wykorzystania w dowolnym terminie (termin do ustalenia z Organizatorem) oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Druga nagroda: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Trzecia nagroda: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 100 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Nagroda specjalna: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

 

Organizatorem konkursu jest Twoja Telewizja Morska. Partnerami są: Samorząd Województwa Pomorskiego, Kaszubski Bank Spółdzielczy oraz ZIAJA.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.