Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z twórcami spektaklu „Randka z feministą”

Podyskutujmy o teatrze. Spotkanie z twórcami spektaklu „Randka z feministą”

Scena ze spektaklu „Randka z feministą"

„Randce z feministą" poświęcony będzie 46. Dyskusyjny Klub Teatralny. Wezmą w nim udział reżyser Michał Derlatka oraz zespół aktorski. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 kwietnia 2018 r. na Scenie Malarnia w Gdańsku. Wstęp – wolny.

 

Celem Dyskusyjnego Klubu Teatralnego jest stworzenie miejsca otwartej dyskusji pomiędzy publicznością, twórcami i współtwórcami spektaklu. Jego organizatorzy chcą nie tylko stworzyć widzom możliwość skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy o przedstawieniu, ale także sprowokować do podjęcia szerszej, wychodzącej poza ramy teatru, debaty.

Wszyscy uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Teatralnego otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 20 zł na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu.

Logo Dyskusyjnego Klubu Teatralnego

*  *  *

„Randka z feministą” w 46. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

„Randka z feministą” to przewrotna komedia romantyczna, w której dwoje aktorów wciela się jednocześnie w zakochaną parę tuż przed ślubem, byłych kochanków i niechętnych małżeństwu rodziców. Zmieniając wcielenia jak rękawiczki aktorzy dokonują wiwisekcji na emocjach bohaterów a zarazem opowiadają historię relacji zdawać by się mogło niemożliwej: przecież Ona lubi złych mężczyzn, a On jest feministą… Przezwyciężyć wszystkie przeszkody może jedynie, jak to w komediach romantycznych bywa, miłość, miłość, miłość.

 

  • 10 kwietnia 2018 r., poniedziałek, godz. 20.45
  • Teatr Wybrzeże
  • Scena Malarnia
  • ul. Teatralna 2
  • Gdańsk

 

Autorka sztuki: Samantha Ellis
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Michał Derlatka
Scenografia: Magdalena Gajewska
Opracowanie muzyczne: Joanna Sówka-Sowińska
Opracowanie tekstu: Michał Kurkowski
Asystent reżysera: Joanna Kreft-Baka
Inspicjent, sufler: Katarzyna Wołodźko

W spektaklu występują:

  • Joanna Kreft-Baka – Kate, Morag, Carina
  • Krzysztof Matuszewski – Steve, Joe, Ross

 

Plakat spektaklu Randka z feministą
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.