Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Po raz pierwszy w Gdańsku. Sailfish Open Water już w niedzielę

Po raz pierwszy w Gdańsku. Sailfish Open Water już w niedzielę

Mężczyzna w stroju i czepku płynie

Doskonale pływasz, a do tego nie boisz się ryzyka? Weź udział w organizowanej po raz pierwszej imprezie. Na kąpielisku Stogi w Gdańsku w niedzielę, 23 czerwca 2019 r. będzie można zdobyć nagrody w pierwszej edycji zawodów Sailfish Open Water. Podejmiesz wyzwanie?

 

Wydarzenie to nowość w kalendarzu triathlonistów oraz pływaków open water. Organizatorem zawodów jest Trisolutio, a partnerem Gdański Ośrodek Sportu.

 

Co to za zawody?

Sailfish Open Water Gdańsk to zawody, w których mogą wziąć udział triathloniści oraz miłośnicy pływania na wodach otwartych. Niezależenie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, możesz wystartować na jednym z czterech dystansów: 750 m, 1,5 km, 1,9 km lub 3,8 km metrów.

Elektroniczny pomiar czasu, pakiety startowe o wartości blisko 200 zł, profesjonalne zabezpieczenie trasy pływackiej, zabezpieczenie medyczne, jak również medal finishera i statuetki to standard nowej gdańskiej imprezy.

 

Gratka także dla najmłodszych

Organizatorzy nie zapomnieli o dzieciach. Chodzi o promowanie fantastycznej dyscypliny sportu, jaką jest triathlon. Sailfish Open Water Gdańsk to też delfinki i rekiny – pływacka przygoda dla najmłodszych. Zawody open water to wydarzenie, podczas którego młodzi adepci triathlonu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności pływackie w wymagających wodach Bałtyku. Dla najmłodszych – delfinków oraz rekinów – przygotowane zostały dystanse 200 m i 400 m. Tak jak w przypadku dorosłych, również dzieci mogą liczyć na fantastyczne pakiety startowe oraz nagrody.

Dla wszystkich startujących w zawodach Triathlon Gdańsk 2019 przygotowane zostały kody rabatowe 10 proc. na hasło „SWIMGDN”.

 

Sailfish Open Water Gdańsk

  • 23 czerwca 2019 r. niedziela
  • Gdańsk-Stogi

Zobacz: Gdański Ośrodek Sportu

Więcej o Sailfish Open Water Gdańsk

 

Sailfish Open Water Gdańsk _baner

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.