Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Po Kijowie czas na Zachodnią Ukrainę. Wizz Air uruchamia nowe połączenie z Gdańska

Po Kijowie czas na Zachodnią Ukrainę. Wizz Air uruchamia nowe połączenie z Gdańska

Samolot linii Wizz Air

Lwów będzie drugim ukraińskim miastem, do jakiego będzie można dolecieć z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

 

Węgierski przewoźnik ogłosił nowe kierunki lotów z polskich lotnisk regionalnych. Nowe połączenia realizowane będą z Wrocławia, Katowic, Poznania i Gdańska. 

 

Z Pomorza na Ukrainę

Już od 26 marca 2018 r. różowe samoloty będą latać pomiędzy Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku a lotniskiem im. Daniela Halickiego we Lwowie. Z Gdańska samolot wystartuje o 10.35, a ze Lwowa o 13.30. Lot potrwa około 2 godzin. Bilety na połączenie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

 

Nie polecimy do Groningen

Wraz z uruchomieniem lotów na wschód, Wizz Air likwiduje połączenie pomiędzy Gdańskiem a położonym w północnej Holandii Groningen. Ostatni samolot poleci na tej trasie 24 marca 2018 r.  

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.