Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Pluszowe, kolorowe mniejsze i większe maskotki z całej Polski spotkają się w Rowach

Pluszowe, kolorowe mniejsze i większe maskotki z całej Polski spotkają się w Rowach

Ogólnopolski Zjazd Maskotek

Parada dużych i pluszowych postaci ulicami Rowów, wybór tej najsympatyczniejszej to nie lada gratka dla mieszkańców miasta i turystów. Ogólnopolski Zjazd Maskotek odbędzie się 15 i 16 lipca 2017 r.

 

To jedna z najciekawszych letnich imprez nad morzem, która co roku odbywa się w połowie lipca w Rowach. Z całej Polski zjeżdżają się duże pluszowe postacie, które paradują ulicami miasta i zapraszają do jego podziwiania.

 

Moc pluszowych atrakcji

Podczas zjazdu odbywają się prezentacje na scenie, występy artystyczne oraz głosowanie na najsympatyczniejszą maskotkę. Będzie m.in.: miasteczko namiotowe, jarmark sztuki i rękodzieła, gry i zabawy stylizowane na wioskę wikingów,  koncerty muzyczne. Punktem kulminacyjnym będzie wielka uliczna parada pluszowych maskotek. Zostanie też wykonana pamiątkowa fotografia. Publiczność wybierze najsympatyczniejszą maskotkę, która otrzyma pamiątkową statuetkę, a wśród uczestników plebiscytu zostaną rozlosowane nagrody.

Podczas dotychczasowych zjazdów Rowy odwiedziło ponad 100 maskotek z 50 gmin, powiatów, województw, stowarzyszeń, związków, organizacji i firm.

 

XI Ogólnopolski Zjazd Maskotek

  • 15-16 lipca 2017 r., sobota-niedziela
  • ul. Słoneczna 
  • Rowy 
  • muszla koncertowa w parku 

Zobacz: Ustka

 

Zjazd maskotek-plakat

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.