Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Piłkarskie emocje nie tylko w Rosji. Kilkaset młodych piłkarzy zagra w międzynarodowym turnieju w Przechlewie

Piłkarskie emocje nie tylko w Rosji. Kilkaset młodych piłkarzy zagra w międzynarodowym turnieju w Przechlewie

GoodValley Cup 2017

Młodzieżowe drużyny piłkarskie z Polski i Litwy wystąpią w GoodValley Cup w Przechlewie. Zmagania będą rozgrywane w kilku grupach rocznikowych. Do tego będzie piknik rodzinny i atrakcje dla całych rodzin.

 

Turniej będzie rozgrywany na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Pierwsze mecze już 16 czerwca 2018 r. Kolejne 17, 23 i 24 czerwca.

 

Święto piłki w Przechlewie

Turniej rozpocznie się 15 czerwca od uroczystego przemarszu uczestników ulicami Przechlewa. Na stadionie OSiR będą występy artystyczne. Prawdziwe granie zacznie się w sobotę. Jako pierwsi na murawę wybiegną zawodnicy z rocznika 2006 i 2007. W sobotę rozgrywana będzie faza grupowa. Zmagać się będą drużyny z Polski, jak np. Gedania 1922 Gdańsk, MKS Chojniczanka czy KS Gryf Słupsk oraz zagraniczni goście z Litwy (FK Panevėžys). Mecze trwać będą 20 albo 10 minut. Rozgrywki finałowe odbędą się w niedzielę.

 

Młodzi piłkarze

Tydzień później, 23 i 24 czerwca stadion należeć będzie do piłkarzy z roczników 2008, 2009, 2010 i 2011. Mecze najmłodszych trwać będą 10 minut. Faza grupowa i finałowa zostaną rozegrane tego samego dnia.  Wszystkie mecze odbywają się w piknikowej i przyjacielskiej atmosferze, a rywalizacja prowadzona jest w duchu fair play. Łącznie w całym turnieju zobaczymy około 1200 zawodników z 96 drużyn.   

 

                            

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.