Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Perła Medycyny 2018 trafiła na Pomorze. Statuetka i dyplom dla Copernicusa

Perła Medycyny 2018 trafiła na Pomorze. Statuetka i dyplom dla Copernicusa

Dyplom i statuetka Perła Medycyny 2018 dla spółki Copernicus

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl wyróżniła Copernicus Podmiot Leczniczy. To potwierdzenie pozytywnej oceny ankiety w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym Perły Medycyny 2018.

 

Nagrody zostały wręczone w Warszawie, 22 czerwca 2018 r. podczas wielkiej gali Polskiej Przedsiębiorczości.

 

Wyróżnienie od biznesu

Copernicus otrzymał nagrodę w kategorii szpitale publiczne (spółki) powyżej 400 łóżek. Jak poinformowała Anna Wasiak-Krysiukiewicz: „Doceniono dynamiczny rozwój, inwestycje, wysoki poziom leczenia i zarządzania – elementy, które przekładają się na bezpieczeństwo pacjentów”.

– Cieszę się, że Copernicus Podmiot Leczniczy znalazł się w gronie najlepszych spółek leczniczych w Polsce – mówi Marzena Mrozek, dyrektor Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. – To wyróżnienie przyznane przez przedsiębiorców jest potwierdzeniem tego, że podejmowane przez szpital działania w zakresie polityki zdrowotnej są dobrze zaplanowane i przynoszą pozytywne rezultaty. Tę nagrodę dedykuję wszystkim mieszkańcom województwa pomorskiego, bo człowiek i życie ludzkiej jest najważniejsze – dodaje Mrozek. 

Prezes Dariusz Kostrzewa i członek Zarządu Województwa Pomorskiego Paweł Orłowski z nagrodą Perła Medycyny 2018. Fot. Copernicus Podmiot Leczniczy

 

O konkursie

Konkurs Perły Medycyny jest organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Rada programowa nagrodziła podmioty, które w jej ocenie są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. 

 

Przyznawane statuetki są symbolami profesjonalizmu i rzetelności, uhonorowaniem za  wytrwałość w trudnej służbie drugiemu człowiekowi. To też potwierdzenie wysokiej jakości usług i produktów. Wyróżnienie to motywuje do dalszego rozwoju oraz ciągłego podnoszenia standardów. Jest inspiracją i wzorem dla tych, którzy chcą konkurować w zmiennym i trudnym środowisku.

 

Na stronie organizatora czytamy: „Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunek marek, podnoszą ich konkurencyjność na rynkach krajowych i zagranicznych”.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w kraju oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.

Misją Przedsiębiorców.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących polskie marki, tym samym aktywnie wspierać polską gospodarkę. 

Federacja chce mieć kluczowy wpływ na tworzenie korzystnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej i wierzy, że dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów stworzy silną organizację mającą wpływ na kształtowanie nowoczesnego środowiska pracy.

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.