Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Partnerstwo publiczno-prywatne na Pomorzu. Od teorii do praktyki [KONFERENCJA]

Partnerstwo publiczno-prywatne na Pomorzu. Od teorii do praktyki [KONFERENCJA]

Projekt zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Gdańsku jako przykład inwestycji realizowanej w formule partnerstwa publiczno-prywatnego

Szansą a zarazem wyzwaniem dla administracji i przedsiębiorców jest realizacja wspólnych projektów w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na konferencję organizowaną 21 czerwca 2017 r. w Gdańsku, popularyzującą tę formę działania wśród samorządów oraz innych instytucji publicznych z województwa pomorskiego.

 

Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do przedstawicieli tych podmiotów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z partnerstwem publiczno-prywatnym, tak istotnym narzędziem realizacji zadań publicznych i rozwoju regionalnego.

 

Skuteczne wdrażanie projektów i dobre praktyki

Podczas konferencji omówione zostaną kwestie finansowania inwestycji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Zaproszeni eksperci przybliżą aspekty prawne i ekonomiczne skutecznego wdrażania takich projektów. Przewidziany jest także panel dyskusyjny, w którym wezmą udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Gdańsku i Urzędu Miasta Sopot, kancelarii prawnej, firm doradczych oraz przedsiębiorców. Stworzy to doskonałą okazję do wymiany opinii i doświadczeń. W ramach dobrych praktyk, zaprezentowane zostaną przykłady inwestycji realizowanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, takie jak np. Stary Maneż w Gdańsku, dworzec PKP w Sopocie czy też zagospodarowanie gdańskiej Wyspy Spichrzów.

 

Organizatorami konferencji są Agencja Rozwoju Pomorza, Doradca Consultants Ltd. oraz Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

 

Pomorskie PPP

  • 21 czerwca 2017 r., środa, godz. 10.00-15.00
  • Olivia Business Centre
  • budynek Olivia Four, sala Jowisz (parter)
  • al. Grunwaldzka 472D
  • Gdańsk

Zobacz: program konferencji

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Agencji Rozwoju Pomorza oraz pod nr tel. 58 32 33 273.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.