Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/4b0a467f-5027-4d0e-aff5-598d997487a1.jpg Od przedszkola do uniwersytetu dla seniora. Kto zwycięży w plebiscycie Pociąg do kultury?

Od przedszkola do uniwersytetu dla seniora. Kto zwycięży w plebiscycie Pociąg do kultury?

Warsztaty artystyczne dla dzieci w Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej

Dobiega końca piąta edycja plebiscytu Pociąg do kultury. Uroczyste jego podsumowanie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 15 czerwca 2018 r. w Galerii Kameralnej w Słupsku.

 

Plebiscyt Pociąg do kultury miał charakter konkursowy i skierowany był do wszystkich placówek oświaty w dwumieście Słupsk – Ustka. Wzięło w nim udział 15 przedszkoli, szkół i uczelni. Głównym zadaniem dla dzieci, młodzieży i dorosłych było zebranie jak największej ilości punktów przyznawanych za uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Bałtycką Galerię Sztuki Współczesnej. Przez cały rok szkolny zwiedzali więc wystawy oraz brali aktywny udział w wykładach, warsztatach i lekcjach o sztuce.

 

Zwycięskie placówki zostaną uhonorowane przejściowymi statuetkami Maszynisty kultury. W tym roku zostaną one przyznane w czterech kategoriach:
I – przedszkole,
II – szkoła podstawowa,
III – gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna,
IV – uczelnia wyższa, w tym uniwersytet trzeciego wieku.

 

Baner plebiscytu Pociąg do kultury

 

Uroczyste ogłoszenie wyników V plebiscytu Pociąg do kultury

  • 15 czerwca 2018 r., piątek, godz. 13.00
  • Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku
  • Galeria Kameralna
  • ul. Partyzantów 31a
  • Słupsk
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.