Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Od kiedy Ustka jest uzdrowiskiem? Odpowiedź poznasz podczas historycznych czwartków

Od kiedy Ustka jest uzdrowiskiem? Odpowiedź poznasz podczas historycznych czwartków

Wpinka w klapę z napisem uzdrowisko Ustka

Prezentacja multimedialna z udziałem byłych pracowników uzdrowiska Ustka odbędzie się w Centrum Aktywności Twórczej 26 kwietnia 2018 r.

 

Tematem najbliższego spotkania będzie historia Ustki jako uzdrowiska. Poprowadzi je Marcin Baranowski, dziennikarz i historyk pasjonujący się historią Ustki, a o oprawę fotograficzno-filmową zadba Krzysztof Tomasik.

 

Historyczne czwartki to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach. Za każdym, nawet banalnym przedmiotem, może kryć się niebanalna historia. Spotykania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca.


Leczenie Ustką. 30. rocznica nadania miastu statusu uzdrowiska

  • 26 kwietnia 2018 r., czwartek godz.  18.00
  • Centrum Aktywności Twórczej
  • ul. Zaruskiego 1 a
  • Ustka 
  • sala konferencyjna – I piętro
  • wstęp – wolny

Zobacz: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.