Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
O biznesie i samorozwoju. W Gdańsku startuje największy festiwal młodej przedsiębiorczości w Polsce

O biznesie i samorozwoju. W Gdańsku startuje największy festiwal młodej przedsiębiorczości w Polsce

Young Bussines Festival

Young Bussines Festival odbędzie się 27 i 28 października 2018 r. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Podczas wykładów i warsztatów młodzi przedsiębiorcy, studenci i absolwenci dowiedzą się, jak pomysł zamienić w biznes i skutecznie rozwijać karierę zawodową. Nie zabraknie też tematów związanych z marketingiem.

 

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

Social media dla przedsiębiorcy

Tematyka Young Bussines Festival będzie skupiać się na przedsiębiorczości i samorozwoju, o których opowiedzą praktycy biznesu. Festiwal jest połączeniem teorii z praktyką, spotkaniem doświadczonych ludzi z tymi, którzy chcą świadomie wejść w świat biznesu.

Motywem tegorocznej edycji będzie problem social media. Anna Maria Wiśniewska opowie o tym, jak Facebook może pomóc w karierze, Mateusz Czech wytłumaczy, jak wykorzystać możliwości chatbotów w komunikacji, a Daniel Kędzierski z pewnością zainteresuje historią, w której opowie, jak zarobił 15 mln zł w 3 lata. Oprócz tego pojawią się także tematy związane ze sztuką perswazji.

Lokalni specjaliści poprowadzą też warsztaty. Jeden z nich podpowie, jak skutecznie budować karierę zawodową, a drugi skupi się na zarządzaniu budżetem.

Szczegółowy program na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Young Bussines Festival

  • 27-28 października 2018 r., sobota-niedziela, godz. 11.00
  • Gdański Park Naukowo-Technologiczny
  • ul. Trzy Lipy 3
  • Gdańsk
  • wstęp wolny (rejestracja w serwisie Evenea)

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.