Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Nowa poczekalnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Sprawdź, na czym polega jej interaktywność?

Nowa poczekalnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Sprawdź, na czym polega jej interaktywność?

Poczekalnia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Wyposażona w wygodne siedziska, przyjazne oświetlenie w trzech kolorach oraz możliwość dostosowania temperatury do własnych potrzeb. Goście mogą w poczekalni samodzielnie ustawić temperaturę, siłę nawiewu oraz kolor oświetlenia. Widzowie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego już mogą z niej korzystać.

 

 

Za pomysł i realizację odpowiada Grupa GPEC, która jest partnerem teatru.

 

Drewno sosnowe i patyna

W holu wejściowym znajduje się poczekalnia dostępna dla widzów podczas oczekiwania na spektakl czy koncert. Kształt poczekalni zachęca do relaksu, a także do zawierania nowych znajomości i miłych pogawędek w trakcie oczekiwania na wejście na salę teatralną.

Konstrukcja zapewni komfort cieplny w chłodniejsze dni oraz ochłodę w trakcie letnich upałów. Polubią ją zarówno osoby starsze, które zyskały miejsce do odpoczynku, jak i dzieci, którym spodoba się interaktywny charakter poczekalni. Chodzi o możliwość zmiany temperatury czy oświetlenia, gdyż wszystkimi parametrami interaktywnej poczekalni mogą sterować sami goście. Instalacja została wykonana z materiałów pasujących do przestrzeni teatralnej. Otwarta konstrukcja z jasnego, naturalnego drewna sosnowego koresponduje z wnętrzem, a kolorystyka nawiązuje do koloru patyny, którą pokryty jest otwierany dach Teatru Szekspirowskiego.

Zobacz: Gdański Teatr Szekspirowski

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.