Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Niezwykła moc małej gęsiarki. Zło tańcem zwyciężaj w Teatrze w Oknie

Niezwykła moc małej gęsiarki. Zło tańcem zwyciężaj w Teatrze w Oknie

Dziewczyna z wieńcem z kwiatów na głowie

Opowieści o losach gęsiarki Marysi będzie można wysłuchać w Teatrze w Oknie niedzielę, 2 kwietnia 2017 r. „Zło tańcem zwyciężaj" to muzyczny spektakl dla dzieci.

 

„Zło tańcem zwyciężaj” to bajka muzyczna opowiadająca o losach gęsiareczki Marysi, która dzieli się z wędrownym cygankiem ostatnim kawałkiem chleba.

 

Niezwykła moc

W nagrodę otrzymuje od niego moc uzdrawiania wszelkich żywych stworzeń za pomocą czarodziejskiego tańca. Bajka w sposób szczególny podkreśla wartość zwycięstwa dobra nad złem, potęgę miłości oraz konieczność przebaczania innym. Barwna scenografia, lalki, muzyka, taniec i śpiew – to dodatkowe walory tego przedstawienia.

 

O trupie

Teatr Rozmaitości został założony przez Adama Gromadzkiego w 1993 r. Jego repertuar adresowany jest głównie do dzieci i młodzieży. Teatr był też dwukrotnie na tournee artystycznym w Kanadzie m.in. ze sztuką „Zło tańcem zwyciężaj”. Obejrzały go dzieci z Toronto, Mississauga, Hamilton, Milton, London, Kitchener, Oshawa, Scarborough, Peterborough, Cambridge i Guelph. Przedstawienie to odniosło tam ogromny sukces. Po powrocie z Kanady Teatr Rozmaitości został zaproszony z tą samą sztuką do Szwecji przez Konsulat Generalny RP w Sztokholmie.

  • scenariusz i reżyseria: Adam Gromadzki
  • występują: Joanna Żóraw / Martyna Gogołkiewicz / Adam Gromadzki

 

 „Zło tańcem zwyciężaj” 

  • 2 kwietnia 2017 r., niedziela, godz. 13.00 
  • Teatr w Oknie 
  • ul. Długa 50/51
  • Gdańsk
  • czas trwania – ok. 50 min

Bilety:

  • normalny – 18 zł
  • ulgowy – 12 zł

Zobacz: Gdański Teatr Szekspirowski

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.