Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Najlepsze butiki, kwiaciarnie, a nawet sklepy z odzieżą używaną. Pomorscy Mistrzowie Handlu nagrodzeni

Najlepsze butiki, kwiaciarnie, a nawet sklepy z odzieżą używaną. Pomorscy Mistrzowie Handlu nagrodzeni

Medale Mistrz Handlu

To był rekordowy plebiscyt. Mieszkańcy Pomorza oddali prawie 25 tysięcy głosów. Najlepszy Sprzedawca Roku w każdym powiecie wybrany. Nagrodzono też najlepsze sklepy.

 

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu w którym mieszkańcy Pomorza nagradzają punkty handlowe w takich kategoriach jak: sklep roku, kwiaciarnia roku, butik roku oraz najlepszy sklep z odzieżą używaną. Wybierany  jest też Najsympatyczniejszy Sprzedawca Roku.

– Cieszę się, że plebiscyt Mistrzowie Handlu cieszy się tak szerokim odzewem w całym województwie. Widać, że wasza ciężka praca jest doceniana. Widzę, że takie konkursy pomagają  aktywizować i integrować lokalne społeczności Tymi słowami marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk powitał Mistrzów Handlu.

Rekordowy konkurs

Współorganizowany przez „Dziennik Bałtycki” tegoroczny plebiscyt był rekordowy pod względem liczby osób głosujących. – Łącznie, mieszkańcy Pomorza oddali 25 tysięcy głosów. Sam artykuł z listą nominowanych był jednym z najczęściej czytanych tekstów na naszych stronach – informuje Bogusław Kaczmarek z „Dziennika Bałtyckiego”.

Najlepsi sprzedawcy dostali zaproszenia na trzydniowy pobyt w spa w Kołobrzegu. Zwycięskie punkty handlowe otrzymały voucher na reklamę na łamach „Dziennika Bałtyckiego”. Właściciele zwycięskich punktów handlowych zostali zaproszeni na szkolenie związane z promocją biznesu w internecie. Każdy zwycięzca dostał pamiątkowy dyplom oraz medal.

Wyniki plebiscytu na stronie Dziennika Bałtyckiego

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.