Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Najazd trójmiejskich bibliotekarzy. Wspólny przejazd rowerowy bibliotekarzy i czytelników

Najazd trójmiejskich bibliotekarzy. Wspólny przejazd rowerowy bibliotekarzy i czytelników

Rowerzysta

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach.

 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 maja 2017 r. Rowerzyści wyruszą o godz. 10.30 sprzed Biblioteki Manhattan (GCH Manhattan, al. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz), następnie ścieżką rowerową skierują się w stronę Sopoteki, by ostatecznie dotrzeć do Gdyni. Z gdyńskimi bibliofilami spotkają się w Kolibkach i pojadą w stronę alei Topolowej w Gdyni. Podczas przystanków i przerw w przejeździe będą miały miejsce konkursy, quizy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych.

Udział w akcji jest darmowy. Zgłoszenia udziału:

Zobacz: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku na Facebooku

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.