Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/a0831334-ebd2-481b-83de-8867e19c2ca7-1.jpg Nagroda za organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przyznana. Otrzymała ją Agencja Rozwoju Pomorza

Nagroda za organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przyznana. Otrzymała ją Agencja Rozwoju Pomorza

Fot. Aleksander Olszak

ARP została nagrodzona w kategorii najlepszy regionalny koordynator. Wyróżnienie zostało przyznane przez Fundację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości podczas gali podsumowującej XI edycję ŚTP.

 

XI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyła się w listopadzie 2018 r. pod hasłem “Mówimy o tradycji, myślimy o przeszłości”.

 

Wyróżnienie dla ARP

Podczas uroczystej gali podsumowującej IX edycję ŚTP nagrodzono najlepszych regionalnych koordynatorów akcji. Wyróżnienia przyznano w trzech obszarach: regionalna jednostka organizująca najwięcej wydarzeń, organizacja pozarządowa oraz przedsiębiorca. W imieniu Agencji Rozwoju Pomorza nagrodę odebrał odebrał Łukasz Rokicki.

 

Za co ARP została doceniona?

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu został zorganizowany w listopadzie. W tegorocznej edycji odbyło się ponad 100 różnych wydarzeń, zorganizowanych przez prawie 50 partnerów akcji, w śród których były np. szkoły i uczelnie wyższe, powiatowe urzędy pracy czy Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Wydarzenia, w których wzięło udział około sześciu tysięcy osób odbywały się w praktycznie każdym powiecie województwa. Spotkania i warsztaty odbywały się również w siedzibie ARP w Gdańsku.

 

Czym jest ŚTP?

Jest to coroczna międzynarodowa akcja promująca świadomy rozwój i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Organizowana jest od 2008 roku w 170 krajach całego świata. W akcje włączają się liczni partnerzy zarówno prywatni, jak i publiczni. Kampanie, warsztaty, debaty i szkolenia przyciągają każdego roku tysiące uczestników. W XI edycji ŚTP w Polsce wzięło udział 112 tys. osób.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.