Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Bezpłatne badania dermatologiczne na plaży w Gdyni. Letnia Akcja Edukacyjna Rakoobrony

Bezpłatne badania dermatologiczne na plaży w Gdyni. Letnia Akcja Edukacyjna Rakoobrony

Ludzie robiący badania na plaży w Gdyni

W dniach 14-20 sierpnia 2017 r. na Plaży Gdynia Śródmieście będzie można przebadać znamiona profesjonalnym dermatoskopem. Jednak to nie wszystko, co przygotowano w przychodni nad morzem.

 

Specjaliści z Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z prof. Romanem Nowickim na czele będą informować, jak prowadzić zdrowy tryb życia, chronić się przed rakiem, a w szczególności rakiem skóry – czerniakiem.

 

Badanie i akacja edukacyjna na plaży

Badania będzie można wykonać codziennie między godz. 11 a 16. Każdy będzie mógł się zapoznać z tajnikami diety antyrakowej, taktyki walki z rakiem oraz dowie się, jak rozpoznać czerniaka. Poza tym na plażowiczów czekać będzie strefa chilloutu, kącik dla dzieci oraz ulotki i gadżety.

 

Letnia Akcja Edukacyjna Rakoobrony 2017

  • 14-20 sierpnia 2017 r., poniedziałek-niedziela, godz. 11.00-16.00
  • Plaża Gdynia Śródmieście
  • Gdynia

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.