Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Masz pomysł na kulturalne wydarzenie? Złóż wniosek w IKM i skorzystaj ze wsparcia finansowego

Masz pomysł na kulturalne wydarzenie? Złóż wniosek w IKM i skorzystaj ze wsparcia finansowego

Fot. mat. pras.organizatora

Ruszyła kolejna odsłona programu otwarty IKM. Gdański Instytut Kultury Miejskiej zaprasza między innymi aktywistów, animatorów kultury i organizacje do składania wniosków o dofinansowanie. Można zyskać nawet 4 tys. zł.

 

Wnioski można składać do 30 września 2019 r.

 

IKM wspiera

Wsparcie można uzyskać na organizację różnych wydarzeń kulturalnych. Można zyskać nawet do 4 tys. zł. Zorganizować można szkolenia, warsztaty czy pokazy filmowe wraz z dyskusjami. Słowem wszystko, co możliwe jest do realizacji w przestrzeniach IKM. Uczestniczący w programie mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i techniczne. IKM bezpłatnie udostępnia sień IKM i niezbędne wyposażenie techniczne jak rzutniki czy nagłośnienie.

 

Jak złożyć wniosek?

Zgłoszenia można składać do 30 września 2019 r. Wniosek należy złożyć pisemnie w sekretariacie Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Pracownicy IKM chętnie udziela wszelkich niezbędnych informacji i wyjaśnień.

Wniosek aplikacyjny oraz dodatkowe informacje na stronie Instytutu Kultury Miejskiej.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.