Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Marszem lub biegiem przez Zaspę-Młyniec. W najbliższą niedzielę weź udział w grze na orientację

Marszem lub biegiem przez Zaspę-Młyniec. W najbliższą niedzielę weź udział w grze na orientację

Fot. źródło facebook.com/BnOparkowe

Dzielnicowa Impreza na Orientację to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do zdrowej aktywności na świeżym powietrzu. Rodzinne spotkanie na gdańskiej Zaspie w najbliższą niedzielę, 30 czerwca 2019 r.

 

Rodzinne Parkowe Gry na Orientację to wspaniała zabawa na świeżym powietrzu. Start, meta oraz biuro zawodów będzie na skwerze przed XV liceum ogólnokształcącym.  

 

Szukaj punktów

Startujący w imprezie na orientację zawodnicy mają do wyboru cztery trasy. Różnią się one nie tylko długością, ale i poziomem trudności. Najłatwiejsza, licząca ok 3 km trasa rodzinna, została tak wytyczona bez problemów pokonają rodziny z dziećmi. Na najtrudniejszej, która ma długość około 6 km, zmęczą się nawet doświadczeni zawodnicy. Dla uczestników organizatorzy przygotowali kolorowe mapy tras. Po ukończeniu rywalizacji na uczestników czekać będzie losowanie nagród i upominków. Na mecie każdy zawodnik otrzyma 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację. Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy mieszkańcy osiedla Zaspa-Młyniec nie muszą płacić opłaty startowej.

 

Program imprezy:

Od 9.30 – rejestracja uczestników w biurze zawodów

10.00 – 12.00  – start na wybranej trasie

Do 14.00 działanie mety

Szczegółowe informacje o Rodzinnych Parkowych Grach na Orientację na stronie imprezy

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.