Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/01691392-ec29-48d8-970a-9ca4511b95ef.jpg Maciej Rauch – Projekt Tolerancja: AlienBoy & Homofobia

Maciej Rauch – Projekt Tolerancja: AlienBoy & Homofobia

Malarz, grafik, twórca instalacji, obiektów przestrzennych, animacji, videoclipów oraz muzyki eksperymentalnej. Tworzy w nurcie realizmu magicznego.

Urodzony w Jarosławiu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 2012 roku. Żyje i tworzy w Gdyni. Ma na swoim koncie wiele wystaw, zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Obecnie realizuje równolegle trzy serie obrazów: „Alien Boy”, „On the Other side” oraz „The Witch”.

https://www.maciejrauch.com/

Facebook: https://www.facebook.com/maciej.rauch/

Instagram: https://www.instagram.com/rauchmaciej7/

Projekt ma na celu propagowanie idei szeroko pojętej tolerancji, równości oraz pokoju w świecie pełnym nienawiści, przemocy i zła. Tolerancja to harmonia w różnorodności i szeroko pojęta akceptacja poglądów czy przekonań. Miłość może tylko łączyć, nie dzielić.

AlienBoy

„AlienBoy”, oprócz propagowania idei ogólnie pojętej tolerancji, porusza też problem wyalienowania w dzisiejszym, często dziwnym i trudnym do zrozumienia świecie. Natłok wielu myśli, lęków, obaw, marzeń i pragnień tworzy często wybuchową i niebezpieczną mieszankę. W takiej sytuacji nie trudno o wielki wybuch.

AlienBoy:

Homofobia:

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.