Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
Maciej Rauch – Projekt Tolerancja: AlienBoy & Homofobia

Maciej Rauch – Projekt Tolerancja: AlienBoy & Homofobia

Urodzony w Jarosławiu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 2012 roku. Żyje i tworzy w Gdyni. Ma na swoim koncie wiele wystaw, zarówno indywidualnych jak i zbiorowych. Obecnie realizuje równolegle trzy serie obrazów: „Alien Boy”, „On the Other side” oraz „The Witch”.

https://www.maciejrauch.com/

Facebook: https://www.facebook.com/maciej.rauch/

Instagram: https://www.instagram.com/rauchmaciej7/

 

Projekt ma na celu propagowanie idei szeroko pojętej tolerancji, równości oraz pokoju w świecie pełnym nienawiści, przemocy i zła. Tolerancja to harmonia w różnorodności i szeroko pojęta akceptacja poglądów czy przekonań. Miłość może tylko łączyć, nie dzielić.

 

AlienBoy

 

„AlienBoy”, oprócz propagowania idei ogólnie pojętej tolerancji, porusza też problem wyalienowania w dzisiejszym, często dziwnym i trudnym do zrozumienia świecie. Natłok wielu myśli, lęków, obaw, marzeń i pragnień tworzy często wybuchową i niebezpieczną mieszankę. W takiej sytuacji nie trudno o wielki wybuch.

 

AlienBoy:

 

Homofobia:

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.