Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Lekarz, farmaceuta, biotechnolog czy pielęgniarka? Kto najszybciej znajdzie pracę?

Lekarz, farmaceuta, biotechnolog czy pielęgniarka? Kto najszybciej znajdzie pracę?

Oferty pracodawców lokalnych i krajowych, zatrudniających specjalistów, absolwentów, ale także i studentów. Regionalne szpitale, firmy farmaceutyczne, apteki, poradnie zdrowia, laboratoria medyczne, placówki ratownictwa poszukują pracowników na etat i do pracy w wakacje.

 

Gdański Uniwersytet Medyczny po raz czwarty zaprasza w piątek, 2 czerwca 2017 r. w godz. 10-16 na Medyczne Akademickie Targi Pracy. W holu budynku Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku-Wrzeszczu poszukujący zatrudnienia będą mieli okazję poznać wymagania i spotkać się z przedstawicielami ewentualnych pracodawców.

 

Dla kogo są targi?

Na targach będą mogli szukać ofert pracy absolwenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, słuchacze ostatnich lat studiów oraz pracujący już specjaliści, lekarze, dentyści, ratownicy medyczni, analitycy medyczni, diagności, biotechnolodzy, farmaceuci, pielęgniarki, położne, absolwenci zdrowia publicznego, środowiskowego oraz większość zawodów medycznego i farmaceutycznego rynku pracy. 

 

Oferty pracodawców

Swoje oferty pracy przedstawią regionalne szpitale, firmy farmaceutyczne, apteki, poradnie zdrowia, laboratoria medyczne, placówki ratownictwa oferujące zatrudnienie w różnych formach umów o pracę, w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Obecne będą także urzędy pracy z atrakcyjnymi ofertami wakacyjnej pracy dla studentów, doradcy pracy w krajach Unii Europejskiej i przedstawiciele programów pracy wakacyjnej w Stanach Zjednoczonych oraz krajowe i zagraniczne agencje pośrednictwa. Swoją ofertę dla studentów przedstawią także instytucje organizujące międzynarodowe medyczne staże i praktyki zawodowe, a także organizacje wspierające przedsiębiorczość indywidualną i innowacyjność.

 

Specjalizacje zawodowe

Wśród wystawców będą przedstawiciele Pomorskiego Centrum Zdrowia Publicznego z pełną informacją na temat zasad aplikowania na specjalizacje zawodowe. Do dyspozycji będą też merytoryczni przedstawiciele samorządów zawodowych z informacją usług okręgowych izb dla absolwentów GUMed.

 

Kształcenie doktoranckie

Dla osób zainteresowanych kształceniem doktoranckim nie zabraknie informacji od przedstawicieli studiów doktoranckich GUMed. Zaprezentują się także organizacje studenckie: USS, IFMSA, PTSF, AIESEC oraz CWM EVS Wolontariat Europejski w ramach Erasmus+, a także trójmiejskie organizacje charytatywne, zapraszające do współpracy w ramach wolontariatu medycznego i społecznego.

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.