Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/3475ee7e-b09a-418e-95ac-3cfc59c1c1a7.jpg Krzynia, Leśny Dwór, Słupsk – „Słupią przez Równinę Słupską”

Krzynia, Leśny Dwór, Słupsk – „Słupią przez Równinę Słupską”

 

W ramach projektu „Pomorskie Szlaki Kajakowe – Słupią przez Równinę Słupską”  na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w miejscowości Krzynia i Leśny Dwór oraz w Słupsku zostały wykonane przenoski i przystanie kajakowe.

Zakres prac inwestycyjnych obejmował: budowę miejsc odpoczynku w postaci wiat i ławostołów. Wykonano również  pomosty, suszarki na kajaki oraz przygotowano miejsca na ognisko. W Słupsku na przystani wybudowano budynek posiadający kuchnię i łazienkę z prawdziwego zdarzenia, gdzie turyści będą mogli odświeżyć się i zrobić sobie obiad.

Środkowy i dolny odcinek rzeki Słupi charakteryzuje się dużą różnorodnością. Na jej szlaku napotkamy wiele zabytkowych elektrowni wodnych i oczywiście nowych przystani kajakowych.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.