Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Kosmetyczka i psycholog pomogą kobietom chorym na raka. Warsztaty w Wojewódzkim Centrum Onkologii

Kosmetyczka i psycholog pomogą kobietom chorym na raka. Warsztaty w Wojewódzkim Centrum Onkologii

Chore kobiety uczą się wykonywać makijaż

W trakcie chemioterapii straciłaś włosy i brwi? Chcesz znowu poczuć się kobieco? W poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r. weź udział w warsztatach organizowanych w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku. Obowiązują zapisy, a udział jest bezpłatny.

 

Fundacja Piękniejsze Życie od kilku lat w ośrodkach onkologicznych realizuje program Piękniejsze życie. Projekt pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne.  W jego ramach odbywają się m.in. warsztaty z pielęgnacji i makijażu. 

 

Piękne zewnętrznie i wewnętrznie

Celem międzynarodowej akcji look good… feel better jest poprawa jakości życia kobiet walczących z rakiem i przywrócenie im wiary w siebie. Uczestniczki warsztatów nauczą się kompleksowego programu pielęgnacji skóry i makijażu, pomagającego ukryć widoczne skutki uboczne chemio- i radioterapii. Każda z pacjentek po ukończeniu zajęć otrzymuje zestaw kosmetyków, które umożliwią pielęgnację i ułatwią wykonanie niezwykłego makijażu. Warsztaty, które trwają dwie godziny, prowadzą wizażyści i kosmetyczki.

Po zajęciach kosmetycznych odbędzie się spotkanie z psychoonkologiem Izabelą Malicki.

Zapisy na warsztaty po nr tel. 696 867 805 lub osobiście w WCO, al. Zwycięstwa 31/32 – budynek B, IV piętro, oddział rehabilitacji.

 

Warsztaty kosmetyczno-psychologiczne dla kobiet chorych na raka

  • 9 kwietnia 2018 r., poniedziałek, godz. 11.00-14.00
  • Wojewódzkie Centrum Onkologii
  • al. Zwycięstwa 31/32 – budynek B – IV piętro – sala konferencyjna
  • Gdańsk

Zobacz: Copernicus Podmiot Leczniczy

 

 

Warsztaty kosmetyczno-psychologiczne_plakat

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.