Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Koncerty, zagadki i zabawy dla dzieci. Poranki muzyczne od października w Filharmonii Kaszubskiej

Koncerty, zagadki i zabawy dla dzieci. Poranki muzyczne od października w Filharmonii Kaszubskiej

Piosenki Witolda Lutosławskiego

Po przerwie wakacyjnej do Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie wracają niedzielne poranki muzyczne dla dzieci. To połączenie koncertu z opowieściami o instrumentach i kompozytorach.

 

Najbliższy muzyczny poranek odbędzie się już 1 października (niedziela) o godzinie 11.00.

 

Tradycja rodzinnego słuchania muzyki

Niedziela to dzień, który spędzamy z rodziną. Filharmonia Kaszubska w Wejherowie wychodzi z ofertą dla rodzin z dziećmi do 12. roku życia. W niedzielne przedpołudnia możemy w ciekawy sposób wprowadzić nasza pociechę do świata muzyki granej na żywo. Podczas koncertów nie zabraknie muzycznych zabaw dla dzieci.

Najbliższy „Poranek” w świecie dziecięcych piosenek Witolda Lutosławskiego odbędzie się w niedzielę, 1 października o godzinie 11.00.

Bilety w cenie 10 zł można kupić na stronie wck.org.pl lub w kasach Filharmonii.

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.