Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Koncerty, spektakle, spotkanie z książką, nagrody marszałka. Metropolia Jest Okey po raz ostatni w starej odsłonie

Koncerty, spektakle, spotkanie z książką, nagrody marszałka. Metropolia Jest Okey po raz ostatni w starej odsłonie

Dick4Dick

Festiwal Metropolia jest Okey powstał nie tylko po to, by promować hasło „metropolia", ale przede wszystkim po to, aby przy ogromnym ładunku pozytywnej energii, nieść radość wspólnego działania. Podczas kilku grudniowych dni  trójmiejskie środowisko artystyczne wspólnie prezentuje najważniejsze dokonania z całego roku.

 

Festiwalowe wydarzenia cieszą się wielką popularnością, ponieważ najbardziej liczy się tu artystyczna energia, którą wykonawcy dzielą się ze sobą nawzajem i z publicznością. W tym roku wszystkie imprezy festiwalowe odbędą się tylko w Gdańsku. Jest to niejako zakończenie dotychczasowego profilu festiwalu. Przyszedł czas na zmiany. Jakie? Przekonamy się wkrótce.

Festiwal Metropolia jest Okey odbywa się po raz 11. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2007. Czas pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem był pusty – w Trójmieście niewiele się działo… Jednak z roku na rok sytuacja się zmieniała, także dzięki Metropolii, i teraz publiczność może wybierać i przebierać w propozycjach.

Podczas tej edycji odbędą się następujące wydarzenia:

 

 

Metropolia Jest Okey 2017

  • 14 i 27-30 grudnia 2017 r.
  • Ratusz Staromiejski – NCK, Centrum św. Jana, Klub Parlament
  • Gdańsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.