Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

cirtoinno_logo2

Najbliższe spotkanie z cyklu CIRCLE to INNOVATE będzie poświęcone mikroplastikom, jako kolejnemu obszarowi, o który może zadbać firma, aby dbać o środowisko. Celem spotkań w ramach projektu CIRTOINNO jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i prezentacja konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą. Zapraszamy do spojrzenia w przyszłość – bezpieczną dla środowiska, zgodną z najnowszymi trendami biznesowymi.

Na spotkaniu omówione zostaną możliwości redukcji plastiku w firmie jako kolejnego rozwiązania zgodnego z GOZ pozwalającego na wzmocnienie marki firmy. Spotkanie pozwoli też na przygotowanie się na nowe regulacje UE dot. zakazu wykorzystywania plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku.

Więcej informacji, rejestracja – tutaj.

Więcej o projekcie na cirtoinno.eu. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.