Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE to Innovate!

Cirtoinno

Tematem spotkania będą inteligentne rozwiązania służące oszczędzaniu energii w firmach turystycznych – hotelach, spa i nie tylko.

Eksperci przedstawią m.in. zasady gospodarki obiegu zamkniętego, rozwiązania automatyki domowej do oszczędzania i kontrolowania zużycia energii, Pompy ciepła w systemach ogrzewania i chłodzenia budynków oraz korzyści z ich zastosowania w firmie. Po spotkaniu uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnego doradztwa ekspertów z Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk.

Miejsce i czas spotkania:
15 lipca godzina 13:00 – 16:00
Agencja Rozwoju Pomorza w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472D, Budynek Olivia Six, 12 piętro w Sali 12.13.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

https://www.facebook.com/cirtoinno/

Więcej o projekcie na cirtoinno.eu. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.