Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Kilkuset kucharzy, tysiące kilogramów ryb i warzyw oraz otwarte warsztaty kulinarne. Slow Fest Sopot 2018

Kilkuset kucharzy, tysiące kilogramów ryb i warzyw oraz otwarte warsztaty kulinarne. Slow Fest Sopot 2018

Zioła na jarmarku

W weekend 23-24 czerwca 2018 r. molo w Sopocie zmieni się w wielką restaurację na świeżym powietrzu. Kulinarny festiwal Slow Fest Sopot przyciąga tłumy smakoszy z całego świata, najlepszych kucharzy i artystów. Będą też warsztaty i pokazy gotowania na żywo.

 

Podczas festiwalu posmakujemy kuchni z całego świata. Będzie m.in. kuchnia tajska, japońska, francuska oraz tradycyjna kuchnia polska. Do wyboru będą też dania wegetariańskie i wegańskie.

 

Spróbuj za 5 zł

Slow Fest Sopot to aż 70 tys. porcji degustacyjnych, które przygotują najlepsi kucharze z ponad 80 restauracji. Każda porcja będzie kosztowała 5 zł. Poza jedzeniem, będzie okazja, by spróbować koktajli i piw z lokalnych browarów rzemieślniczych. Po raz pierwszy w tym roku dodatkowo odbędzie się jarmark produktów regionalnych. Wszystko odbędzie się w ramach kilku stref tematycznych: slow food, mięso, ryby, słodkie, kiermasz, warsztaty, pokazy i strefa chill out.

 

Slow Fest Sopot 2018

  • 23-24 czerwca 2018 r., sobota-niedziela, godz. 11.00-18.00
  • molo w Sopocie
  • Pl. Zdrojowy 2
  • Sopot
  • wstęp – na zasadach ogólnych (4-8 zł, posiadacze Karty Sopockiej wchodzą za darmo z dokumentem tożsamości)

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.