Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Kaszubskim Sprinterem na majówkę. Dodatkowy pociąg do Kościerzyny

Kaszubskim Sprinterem na majówkę. Dodatkowy pociąg do Kościerzyny

Pociąg na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

Na okres długiego weekendu majowego PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście uruchamia dodatkowe połączenie. Pociąg pojedzie linią PKM.

 

W majówkę wycieczka na Kaszuby będzie łatwiejsza. Oto rozkład jazdy.  

Kaszubski Sprinter

Aby ułatwić turystom dojazd na Kaszuby, PKP SKM w Trójmieście uruchamia dodatkowy skład. Pociąg Kaszubski Sprinter połączy Gdynię z Kościerzyną. Będzie kursować przez 5 dni, od 29 kwietnia 2017 r. do 3 maja. Pociąg pojedzie linią Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Z Gdyni Głównej odjedzie o godz. 8.38. Po drodze zatrzyma się między innymi w Gdańsku Wrzeszczu (9.04), Żukowie (9.34) oraz w Gołubiu (10.14). Przyjazd do Kościerzyny zaplanowano na godz. 10.28. Również turyści wypoczywający na Kaszubach będą mieli możliwość porannego dojazdu do Trójmiasta. Kaszubski Sprinter z Kościerzyny odjedzie o godz. 9.30 i zatrzymując się między innymi w Żukowie o godz. 10.16 i Gdańsku Wrzeszczu o 10.45, dojedzie do stacji Gdynia Główna o godz.  11.15. W pociągu obowiązują wszystkie bilety honorowane przez SKM.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz ceny biletów na stronie PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.