Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/c501893e-cb73-4fac-b8c0-e2ab19e5b822.jpg Jarosław „Max“ Szwoch – Movement for the future

Jarosław „Max“ Szwoch – Movement for the future

Fot. Jarosław Szwoch

Artysta multimedialny, grafik, malarz, animator kultury, montażysta filmowy, fotograf, a także twórca teledysków i video art. Jego prace wystawiane były na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą.

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki (dyplom z grafiki użytkowej w pracowni prof. Jerzego Krechowicza) oraz Warsztatów Fotograficznych Hejber w Sopocie.

Artysta wielogatunkowy – tworzy zarówno prace malarskie, kolaże, sitodruki, jak również jest twórcą teledysków, filmów dokumentalnych i reportaży dla gdańskich instytucji kultury, jak również video artu do spektakli teatralnych i koncertów.

https://maxvidivici.wixsite.com/portfolio

Facebook: https://www.facebook.com/Jarek.Max.Szwoch

Teledysk „Movement for the future” zespołu Ikenga Drummers to rodzaj apelu o ekologicznym przesłaniu do młodych, o wsparcie w ratowaniu naturalnych zasobów Matki Ziemi.

Wierzymy, że ich upór oraz determinacja są w stanie powstrzymać degradację środowiska naturalnego, jego zanieczyszczanie. W młodzieży leży nadzieja dla naszej planety, która jest wspólnym domem wszystkich ludzi.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.