Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
Jarosław „Max“ Szwoch – Movement for the future

Jarosław „Max“ Szwoch – Movement for the future

Fot. Jarosław Szwoch

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki (dyplom z grafiki użytkowej w pracowni prof. Jerzego Krechowicza) oraz Warsztatów Fotograficznych Hejber w Sopocie.

Artysta wielogatunkowy – tworzy zarówno prace malarskie, kolaże, sitodruki, jak również jest twórcą teledysków, filmów dokumentalnych i reportaży dla gdańskich instytucji kultury, jak również video artu do spektakli teatralnych i koncertów.

https://maxvidivici.wixsite.com/portfolio

Facebook: https://www.facebook.com/Jarek.Max.Szwoch

 

Teledysk „Movement for the future” zespołu Ikenga Drummers to rodzaj apelu o ekologicznym przesłaniu do młodych, o wsparcie w ratowaniu naturalnych zasobów Matki Ziemi.

Wierzymy, że ich upór oraz determinacja są w stanie powstrzymać degradację środowiska naturalnego, jego zanieczyszczanie. W młodzieży leży nadzieja dla naszej planety, która jest wspólnym domem wszystkich ludzi.

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.