Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/ba801fa2-bb7d-4f77-a3b2-d67a6740e83d.jpg Jan Niżnikiewicz – Oczy bestii

Jan Niżnikiewicz – Oczy bestii

Neurolog, autor kilku powieści, w których dzięki obszernej wiedzy na temat religii, mitów, tajnych informacji, metafizyki i zjawisk paranormalnych, wprowadza czytelnika w tajemnicze spiskowe teorie dotyczące naszej cywilizacji. Jego książki niewątpliwie wywołują ferment intelektualny i prowokują do refleksji.

Pracownik naukowy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek rzeczywisty Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Opublikował dziesiątki prac naukowych, 135 felietonów popularno-naukowych, poradniki medyczne oraz cztery powieści: „Krzyż Nilu”, „Kod Lucyfera”, „Zakazana historia bogów i ludzi” oraz „Oczy bestii”.

W 2017 roku od Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymał plakietę Gryfa Pomorskiego z podziękowaniem za 50 lat twórczej aktywności na polu medycyny i literatury. Za swą twórczość literacką uhonorowany także Medalem Prezydenta Miasta Gdańska.

Powieść „Oczy bestii” opowiada sekretną historię XXI wieku. Zdecydowanie jest to doskonała lektura dla wszystkich miłośników teorii spiskowych. W Stanach Zjednoczonych swoją prezydenturę rozpoczyna Donald Trump, w Rosji niepodzielnie panuje Władimir Putin, a w Watykanie zwierzchnikiem kościoła katolickiego jest papież Franciszek. Ale to tylko pozorna rzeczywistość. Z każdym dniem do wszystkich trzech głów państw docierają niepokojące wieści o coraz większej aktywności grupy zwanej Obcymi. Kim są? W jaki sposób chcą zachwiać sytuacją polityczną całego świata? A także – o co tak naprawdę chodzi w programie Apollo i jakie były przyczyny abdykacji Benedykta XVI? Stopniowo, między innymi dzięki staraniom Michaiła Wołkowa i Ernesto Rodriqueza, okazuje się, że wszystko łączy się w logiczną całość. Ale to wcale nie jest dobra wiadomość…

Okładka książki Oczy Bestii

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.