Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Jakiego pracownika szukają pracodawcy? Czego oczekują pracownicy? Akademickie Targi Pracy w Gdańsku

Jakiego pracownika szukają pracodawcy? Czego oczekują pracownicy? Akademickie Targi Pracy w Gdańsku

Fot. Studenci podczas spotkania. ©Depositphotos/andresr

Akademickie Targi Pracy to m.in. konferencja „Kształcenie na potrzeby regionalnego rynku pracy" i bezpłatne warsztaty „Prezentacja własnej kandydatury podczas rozmowy rekrutacyjnej". Spotkanie odbędzie się 24 marca 2017 r. w godzinach 11-16 w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Wstęp – wolny.

 

Targi pracy i konferencja będą szukać odpowiedzi na pytanie: Jakie kierunki nauczania powinny otwierać pomorskie uczelnie wyższe, aby dopasować kształcenie do bieżących i przyszłych potrzeb regionalnego rynku pracy?

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o planach zawodowych, oczekiwaniach i motywacjach pomorskich studentów, o sytuacji zawodowej osób z wyższym wykształceniem na rynku pracy czy o problemie starzenia się społeczeństwa. Będzie też możliwość skorzystania z licznych stoisk konsultacyjnych i porozmawiania z przedstawicielami m.in. Wyższej Szkoły Zarządzania, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, agencji pracy i Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”.

 

  • Akademickie Targi Pracy
  • 24 marca 2017 r., piątek, godz. 10-16
  • Wyższa Szkoła Zarządzania 
  • ul. Pelplińska 7 w Gdańsku
  • wstęp – wolny

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.