Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Jak wziąć udział w targach pracy bez wychodzenia z domu? Poznaj specjalną akcję Discover Poland! Work with us

Jak wziąć udział w targach pracy bez wychodzenia z domu? Poznaj specjalną akcję Discover Poland! Work with us

By znaleźć pracę na międzynarodowych targach nie trzeba ruszać się z domu. Już teraz warto zapisać datę 29 maja 2019 r. – wtedy odbędą się Wirtualne Targi Pracy. Fot. Aleksandra Chalińska

Wirtualne Targi Pracy to świetna okazja dla szukających zatrudnienia w całej Unii Europejskiej, by poznać potencjalnych pracodawców i ich ofertę. A firmy mogą łowić talenty i nowych pracowników poza granicami kraju. Targi pracy odbędą się w Internecie 29 maja 2019!

 

Targi Discover Poland! Work with us będzie można znaleźć w portalu udostępnionym przez Komisję Europejską – European Job Days.

 

Praca w całej Europie

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności i promocji ofert pracy polskich firm w całej Europie. To też dobry pomysł na nawiązanie kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami państw Unii Europejskiej, w tym z Polakami przebywającymi w kraju i za granicą. Pracodawcy mogą znaleźć pracowników z potrzebnymi kwalifikacjami i różnorodnymi kompetencjami językowymi. Natomiast poszukający pracy mają szansę nawiązać międzynarodowe znajomości i kontakty.

Podczas targów Discover Poland ! Work with us poszukujący pracy i pracodawcy porozmawiają ze sobą za pośrednictwem indywidualnych chatów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

 

 

Kto może skorzystać z Wirtualnych Targów Pracy?

•             polscy pracodawcy, planujący zatrudnić pracowników z państw Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii (w tym polskie agencje pracy tymczasowej, których oferty będą dotyczyły pracy na terenie Polski),

•             polskie firmy, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,

•             obywatele państw Unii Europejskiej/krajów Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu lub Szwajcarii, w tym Polacy przebywających w kraju i za granicą.

 

Jak wziąć udział w wirtualnych targach?

By wziąć udział w targach, należy się zarejestrować na stronie European Job Days, wybierając zakładkę register/zarejestruj. Pracodawcy mają na to czas do 28 maja 2019 r., a po pozytywnej weryfikacji otrzymają link aktywacyjny do konta. Osoby poszukujące pracy mogą się zarejestrować nawet w dniu targów, nie muszą czekać na weryfikację.

 

Wirtualne Targi Pracy Discover Poland ! Work with us

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.