Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/8fdff20e-b954-4b47-b24d-cf3a2bdaac00.jpg Jak unia zmieniła świat dookoła Ciebie? Zrób zdjęcie i wygraj nagrody w konkursie #RealneRealizacje

Jak unia zmieniła świat dookoła Ciebie? Zrób zdjęcie i wygraj nagrody w konkursie #RealneRealizacje

Fot. Marco Xu / unsplash.com

Wystarczy rozejrzeć się dookoła i pokazać na zdjęciu, jak dzięki funduszom unijnym i realizowanym projektom zmienia się krajobraz i codzienne życie. W konkursie wygrać można m.in. laptopa, nowoczesny monitor, słuchawki i kamerkę sportową. Fotografie trzeba zgłosić do niedzieli, 20 października 2019 roku.

 

W konkursie udział może wziąć każdy – są dwie kategorie: dla profesjonalistów i amatorów.

Jak wygrać komputer?

Konkursowe zdjęcia mają pokazać, jak fundusze unijne wpływają na życie mieszkańców Pomorza. Mogą być to inwestycje transportowe, środki na szkolenia, rozwój kariery zawodowej, wspieranie zdrowia, ochrony środowiska czy edukacji. Województwo pomorskie zmienia się dzięki ponad 10,1 mld zł i ponad 1,6 tys. różnorodnych projektów.

Fotografie konkursowe mogą być nadsyłane przez profesjonalistów i amatorów, dla których stworzono oddzielne kategorie. W tych kategoriach obowiązuje pięć zakresów tematycznych: transport, środowisko, przedsiębiorczość, podnoszenie kwalifikacji i kompetencji Pomorzan oraz wsparcie rodziny, seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Zdjęcia należy zamieścić na profilu w serwisie Facebook Pomorskie w Unii pod postem konkursowym i oznaczyć je hasztagiem #FotoFunduszeEuropejskie.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. monitor LG o wartości 1,9 tys. zł, laptop / tablet Lenovo o wartości 800 zł czy słuchawki JBL o wartości 650 zł.

Zdjęcia można publikować do niedzieli, 20 października 2019 roku, a zwycięzców poznamy w piątek, 25 października 2019 roku. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Konkurs fotograficzny jest elementem kampanii informacyjnej #RealnaRealizacje.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.