Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Hity zespołów Electric Light Orchestra, Yes i Patti Smith. Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty

Hity zespołów Electric Light Orchestra, Yes i Patti Smith. Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty

Yes featuring ARW

Festiwal Legend Rocka odbędzie się 12 i 13 lipca oraz 13 sierpnia 2017 r. w Dolinie Charlotty. W lipcu wystąpią The Orchestra – grupa złożona z członków Electric Light Orchestra oraz Electric Light Orchestra Part II oraz ARW, czyli trzech muzyków zespołu Yes, a w sierpniu – Patti Smith.

 

Festiwal Legend Rocka 2017 to wspaniali artyści, którzy wystąpią w Dolinie Charlotty. Od 17 lat The Orchestra prezentuje przeboje Electric Light Orchestra. Koncertu The Orchestra starring former members of Electric Light Orchestra, członków ELO i ELO Part II (Mik Kaminski, Louis Clark, Eric Troyer, Parthenon Huxley, Gordon Townsend oraz Glen Burtnik), będzie można posłuchać 12 lipca.

Drugi festiwalowy dzień, 13 lipca, to koncert ARW, czyli zespołu Yes – Andersona, Rabina i Wakemana. Muzycy po raz pierwszy od 25 lat zagrali w październiku 2016 r., a tak dobrze im się koncertowało, że w Dolinie Charlotty będzie niepowtarzalna okazja zobaczyć i posłuchać klasyków rocka progresywnego na jedynym koncercie w Polsce.

Patti Smith zagra 13 sierpnia. To najbardziej ceniona i uznana rockowa poetka, która zasługuje na miano pierwszej damy rocka. Nieszablonowa, ambitna i bezkompromisowa, podążająca własną ścieżką artystyczną. Prezentowane przez nią połączenie rocka i poezji  porównywane jest do dokonań Boba Dylana. Agresywna muzyka i energia scenicznego przekazu zrobiły z niej ikonę rocka.

 

 

11. Festiwal Legend Rocka 2017

 • 12 lipca 2017 r., środa, The Orchestra Starring ELO Former Members, suport – The Bootels
  13 lipca 2017 r., czwartek, Yes featuring ARW
  13 sierpnia 2017 r., niedziela, Patti Smith and her band, suport – Voo Voo
  15 sierpnia 2017 r., wtorek, Korn, suport – Acid Drinkers
 • Dolina Charlotty
 • Strzelinko 14
 • Słupsk
 • bilety – 120-250 zł 

Wiecej informacji na stronie Festiwalu Legend Rocka

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.