Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/42c16b92-a859-4002-8463-8785624c1df2.jpg Henryk Klaja jakiego nie znacie. Jubileuszowa wystawa niezwykłych obrazów w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Henryk Klaja jakiego nie znacie. Jubileuszowa wystawa niezwykłych obrazów w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Obraz Henryka Klai

Czy Pomorze jest wielokulturowe? Jaki wpływ na rozwój regionu ma kultura? W Centrum Aktywności Twórczej odbędzie się wystawa obrazów Henryka Klai, której wernisaż we wtorek 13 czerwca 2017 r.

 

Wystawa będzie w ramach XIII Pomorskiego forum edukacji regionalnej – wielokulturowe Pomorze – obrazy i znaczenia Henryk Klaja – malarstwo wystawa jubileuszowa z okazji 30-lecia twórczości. 

Henryk Klaja  – dyplom na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu w 1988 r. na Wydziale Malarstwa Grafiki i Rzeźby na kierunku projektowania graficznego w pracowni prof. Jana Jaromira Aleksiuna. Był wykładowcą Pomorskiej Akademii.

 

Wystawa w ramach XIII Pomorskiego forum edukacji regionalnej –
wielokulturowe Pomorze obrazy i znaczenia – Henryk Klaja

  • 13 czerwca 2017 r., wtorek, godz. 15.00
  • wystawę można oglądać do 25 czerwca 2017 r. – mała sala, I piętro
  • Centrum Aktywności Twórczej
  • ul. gen. Zaruskiego 1 a
  • Ustka 
  • wstęp – wolny

Zobacz: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.