Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Gry, zabawy, wystawy i łowienie ryb w basenie! Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Łupawsku

Gry, zabawy, wystawy i łowienie ryb w basenie! Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Łupawsku

Obrazy z wystawy stałej Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku

Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku zaprasza 19 maja. Oprócz gier i zabaw dla dzieci, organizatorzy przygotowali lekcje o rybach i jeziorach także dla dorosłych.

 

Atrakcje przygotowane przez Rybacką Lokalną Grupę Działania „Pojezierze Bytowskie” odbywają się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2017.

 

Rzeźby, obrazy i zdjęcia z pojezierza bytowskiego

Podczas Dni Otwartych w Łupawsku dzięki prezentacji multimedialnej nauczymy się o tym, jakie ryby pływają w okolicznych jeziorach. Będzie można zwiedzić wyjątkową wystawę zdjęć, rzeźb i obrazów. Autorami zdjęć są uczestnicy konkursu fotograficznego „Jeziora i rzeki Pojezierza Bytowskiego w obiektywie”. Natomiast obrazy i rzeźby są efektem organizowanych przez Centrum Edukacji i Promocji plenerów malarsko-rzeźbiarskich.

 

Gry i zabawy dla dzieci

Nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Na maluchów czekają gry i zabawy edukacyjno-sportowe. Będzie można łowić ryby w basenie, czy pobiec w sztafecie. Dzieci nauczą się także, jak rozpoznać drzewa na podstawie liści. Na koniec to, co nasi milusińscy lubią najbardziej: ognisko z pieczeniem kiełbasek. Festyn przygotowany  przez Rybacką Lokalna Grupę Działania „Pojezierze Bytowskie” potrwa od godz. 10:00 do 14:00.

 

Gdzie: Centrum Edukacji i Promocji, Łupawsko 12

Kiedy: 19 maja 2017, godz. 10.00-14.00

Wstęp: wolny

Zobacz więcej na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.