Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Garden Party u Karola 2. Trio smyczkowe Siesta w parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku

Garden Party u Karola 2. Trio smyczkowe Siesta w parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku

Trio Siesta

Garden Party u Karola 2 to cykl koncertów przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w parku im. Waldorffa. Od lipca do pierwszych dni września 2017 r. na małej estradzie w niedzielne południe występują soliści i zespoły muzyczne. Podczas spotkań wykonawcy zaprezentują różne rodzaje, gatunki i style muzyczne.

 

W parku im. J. Waldorffa w niedzielę, 16 lipca w samo południe wystąpi Trio Siesta. Trio smyczkowe tworzą absolwentki gdańskiej Akademii Muzycznej: Julia Ziętek, Ewa Juszczyk-Kowalkowska i Edyta Czerniewicz. Artystki poruszają się w kręgu muzyki klasycznej, rozrywkowej oraz jazzującej, co czyni ich występy wyjątkowymi i niezwykle atrakcyjnymi. Profesjonalizm i ciekawy dobór repertuaru sprawiają, że spotkania muzyczne na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Dobra muzyka, jak wiadomo, gwarantuje wspaniałą zabawę, świetne samopoczucie oraz miłe wspomnienia.

 

 

Garden Party u Karola 2, Trio Siesta

  • 16 lipca 2017 r., niedziela, godz. 12.00
  • park im. Jerzego Waldorffa, położony w bezpośrednim sąsiedztwie słupskiego teatru, Zespołu Zamkowego i placu Zwycięstwa (od placu Zwycięstwa do ul. Zamkowej)
  • w razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 3

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.