Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Galeria charytatywna [Fundacja Przystań]

Galeria charytatywna [Fundacja Przystań]

Zdjęcie przedstawia galerię charytatywną prowadzoną przez Fundację.

 

Fundacja “Przystań”

Fundacja wspierana jest przez OWES z subregionu słupskiego. Tworzą ją członkowie i członkinie trzech stowarzyszeń ze Słupska działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz rodzice podopiecznych. W ramach swojej działalności prowadzą galerię charytatywną oraz planują założyć warsztat poligraficzny, gdzie osoby z niepełnosprawnością mogłyby znaleźć zatrudnienie.

 

Oferta

Obecnie Fundacja prowadzi galerię charytatywną, gdzie znaleźć można ręcznie wykonane dzieła oraz prezenty na różne okazje np. Dzień Matki. Przedmioty znajdujące się w galerii są wynikiem wspaniałej pracy oraz wyobraźni podopiecznych Fundacji.

 

Informacja:

Fundacja “Przystań”

Adres: ul. Gdyńska 13, Słupsk

Telefon: 696 081 099

Email: z.stodola@wp.pl

Strona internetowa: http://przystan.firehost.pl/

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.