Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Dzień otwarty w Copernicus Mamma Centrum. W sobotę zadbaj o zdrowie

Dzień otwarty w Copernicus Mamma Centrum. W sobotę zadbaj o zdrowie

Młoda kobieta rozmawia z lekarką w gabinecie

Ośrodek diagnozowania i leczenia chorób piersi Mamma Centrum zaprasza wszystkich chętnych w sobotę, 28 kwietnia 2018 r. do skorzystania z bezpłatnych badań.

 

Konieczna jest rejestracja pod numerem telefonu tel. 605 956 682. W celu rejestracji należy przygotować numer Pesel niezbędny do kwalifikacji na badania.

 

Profilaktyka  może uratować życie

O tym, jak ważna jest profilaktyka, wie chyba każdy. Jednak Polacy niechętnie z niej korzystają. Dlaczego? Ponieważ boją się dowiedzieć, że coś im dolega albo mają inne plany lub się nie chce. Ludzie znajdują wiele powodów, aby tylko nie przyjść i nie przebadać się. A lekarze twierdzą, że wcześnie wykryta zmiana, daje większe szanse na całkowite wyleczenie. 

W sobotę, 28 kwietnia w godz. 9.00-13.00 w Wojewódzkim Centrum Onkologii (budynek A) przy ul. Skłodowskiej-Curie 2 w Gdańsku pacjenci zostaną przebadani.

Będzie można wykonać:

  • mammografię,
  • USG piersi,
  • a w ramach punktu informacyjno-konsultacyjnego: kolonoskopię i cytologię.

 

Dzień otwarty w Copernicus Mamma Centrum

  • 28 kwietnia 2018 r., sobota, godz. 9.00-13.00
  • Wojewódzkie Centrum Onkologii
  • al. Zwycięstwa 31/32 – budynek B
  • Gdańsk

Zobacz: Copernicus Podmiot Leczniczy

 

Dzień otwarty Mamma Centrum_baner

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.