Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Druga runda rowerowego ścigania w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Zawody XC w Matemblewie

Druga runda rowerowego ścigania w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Zawody XC w Matemblewie

Fot. mat. pras GOS

Wystartować może każdy. Trasy są przygotowane dla tych zaawansowanych jak i początkujących. Liczy się dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja wśród pięknych leśnych krajobrazów. Druga odsłona rywalizacji XC Gdańsk w Matemblewie 30 czerwca 2019 r.

 

W pierwszej rundzie, w lasach oliwskich wystartowało prawie 150 uczestników.

 

Rowerem przez las

Wyniki pierwszej rundy zawodów XC Gdańsk pokazały, że rywalizacja jest bardzo zacięta. Wiadomo już, kto będzie bronił podium, a kto będzie starać się awansować na wyższe pozycje w klasyfikacji. Druga runda zawodów odbędzie się na trasie w rejonie Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w gdańskim Matemblewie. Obok utytułowanych zawodników, mających za sobą starty w imprezach najwyższej klasy na trasę wyruszają najmłodsi. Liczy się zdrowa sportowa rywalizacja oraz zabawa i spędzenie czasu wśród przyrody Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Trasa XC Gdańsk Matemblewo. Źródło: mat. pras. Gdański Ośrodek Sportu

 

Zapisz się już teraz!

Opłata startowa wynosi od 20 do 50 złotych. Zgłosić udział w wyścigach oraz dokonać opłaty można bezpośrednio w biurze zawodów przed startem. Najmłodsi wystartują już o godzinie 9.00. na rywalizację elity mężczyzn i kobiet trzeba będzie poczekać do godziny 13.30.  

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.