Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Do pracy w Gdyni jeździsz rowerem? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety

Do pracy w Gdyni jeździsz rowerem? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety

Rowery

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji gdyńskiego konkursu „Do pracy jadę rowerem". Akcja startuje 4 marca 2019 r., ale już teraz można zgłaszać firmy, których pracownicy dojeżdżają do pracy na rowerze. W nagrodę będą otrzymywać śniadania, rowerowe gadżety, a w finale nawet 500 zł.

 

W pierwszym etapie zgłaszają się firmy, a dopiero po ich zarejestrowaniu do drużyny mogą dopisywać się pracownicy.

 

Liczy się każdy przejazd

Rejestracja firm zaczęła się 18 lutego 2019 r. Po potwierdzeniu rejestracji, profil firmy pojawi się na stronie konkursu. Wtedy indywidualne konta mogą zakładać pracownicy. W konkursie „Do pracy jadę rowerem” mogą wziąć udział firmy z siedzibą bądź oddziałami na terenie Gdyni.

Rowerzyści, którzy odbędą w tygodniu minimum sześć podróży rowerem, otrzymają w kolejnym tygodniu roboczym „śniadanie rowerowe” – będzie na nich czekać pożywna kanapka oraz owoc. Jedna podróż rowerem to droga do pracy lub droga z pracy (niezależnie od jej długości). Po wyczerpaniu puli śniadań, przejazdy będą premiowane innymi upominkami: akcesoriami śniadaniowymi, lampkami rowerowymi czy chustami typu buff. Każdy, kto w czasie trwania akcji odbędzie co najmniej 40 podróży lub przejedzie minimum 300 kilometrów rowerem, będzie mógł wylosować jedną z 30 nagród pieniężnych po 500 złotych. Ponadto wyróżnione zostaną firmy, które osiągną najlepsze wyniki w sześciu kategoriach konkursowych.

Zabawa będzie trwała do 4 marca 2019 r. do końca października 2019 r. Zgłoszenia są przyjmowane na stronie konkursu Do pracy jadę rowerem.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.