Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Do kogo trafi Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy 2017? Już dzisiaj poznamy laureatów konkursu

Do kogo trafi Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy 2017? Już dzisiaj poznamy laureatów konkursu

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy

Gryf Gospodarczy jest jedną z najbardziej cenionych nagród w naszym regionie, przyznawaną od 2000 r. wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego. Statuetkę otrzymują najlepsze przedsiębiorstwa na Pomorzu. Tegorocznych zwycięzców poznamy podczas uroczystości, która odbędzie się o godz. 14.00 w Dworze Artusa w Gdańsku.

 

Celem konkursu jest prezentacja i promocja pomorskich firm, które mają korzystny wpływ na rozwój gospodarczy regionu. Organizatorem jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości pełniąca rolę doradcy marszałka województwa pomorskiego w zakresie wspierania i rozwoju przedsiębiorczości.

 

Kategorie konkursowe i nagrody specjalne

Konkurs rozstrzygany jest w czterech głównych kategoriach:

  • Mikroprzedsiębiorstwo – zatrudniające poniżej 10 pracowników,
  • Małe przedsiębiorstwo – zatrudniające od 10 do 49 pracowników,
  • Średnie przedsiębiorstwo – zatrudniające od 50 do 249 pracowników,
  • Duże przedsiębiorstwo – zatrudniające powyżej 250 pracowników.

Kapituła Konkursu ma także prawo wyboru przedsiębiorstw, które otrzymają nagrodę specjalną w kategoriach:

  • Gryf Innowacyjne Przedsiębiorstwo 2017, m.in. za wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, w szczególności wypracowanych we współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi,
  • Gryf Odpowiedzialności Społecznej 2017 jako wyróżnienie dla firm, które w pozytywny sposób oddziałują na jakość życia w województwie pomorskim.

Media i instytucje patronujące konkursowi dodatkowo przyznają jednemu z finalistów honorową statuetkę Gryfa Medialnego 2017.

 

Sponsorem głównym konkursu jest mBank, natomiast patronami medialnymi są: „Dziennik Bałtycki”, portal Trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk. Partnerem strategicznym konkursu jest Olivia Business Centre.
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.