Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Czekaliśmy na ten dzień dwa miesiące. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku wznowił egzaminy

Czekaliśmy na ten dzień dwa miesiące. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku wznowił egzaminy

Egzamin praktyczny w słupskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

W poniedziałek 18 maja 2020 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Słupsku przeprowadzono pierwsze po ponad dwumiesięcznej przerwie egzaminy na prawo jazdy. Wszystko oczywiście w zwiększonym reżimie sanitarnym.

 

Działalność egzaminacyjna ośrodka została wstrzymana w marcu z uwagi na sytuację epidemiologiczną Covid-19.

 

WORD rusza!

Na ten dzień czekali nie tylko pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, ale przede wszystkim kursanci. Po ponad dwóch miesiącach, w poniedziałek 18 maja 2020 r. słupski WORD wznowił działalność. Egzaminy odbywają się w zwiększonym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że na wejściu do budynku zdającym mierzona jest temperatura. Sprzęt komputerowy do egzaminów teoretycznych jest dezynfekowany po każdej sesji, a liczba zdających na sali jest ograniczona tak, aby zachować niezbędny dystans społeczny. Po każdym egzaminie dezynfekowane są także samochody.

 

Pomiar temperatury przed egzaminem w WORD w Słupsku. Fot. mat. WORD Słupsk

 

Egzaminy w Słupsku

Mimo trudnej sytuacji pracownikom WORD nie brakuje uśmiechu i chęci do pracy. – Czekaliśmy na ten dzień długo. Cieszymy się, że możemy wreszcie przystąpić do pracy – mówią pracownicy WORD w Słupsku. A jak wyglądają zapisy na egzamin? Można to zrobić telefonicznie albo z pomocą strony internetowej info-car.pl. – Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu w mediach społecznościowych oraz na YouTube. Zamieszczamy tam nie tylko ważne informacje o działalności ośrodka, ale również wiele ciekawych i niekiedy zabawnych materiałów – informuje Piotr Tomaszewski, dyrektor WORD w Słupsku. – Wszystkim zdającym na prawo jazdy, nie tylko w słupskim ośrodku, życzymy powodzenia na egzaminie – dodaje.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.