Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Co skrywa Wronia Góra w Gdańsku? Szukaj punktów Parkowych Rodzinnych Gier na Orientację i poznaj historię Aniołków

Co skrywa Wronia Góra w Gdańsku? Szukaj punktów Parkowych Rodzinnych Gier na Orientację i poznaj historię Aniołków

Fot. źródło: facebook.com/parkoweBno

Gra na orientację i spacer z przewodnikiem. Do tego atrakcje dla najmłodszych. Wszystko z okazji imienin dzielnicy. Rodzinne Parkowe Gry na Orientację w niedzielę, 13 października 2019 r.

 

Start, meta oraz biuro imprezy będzie znajdować się na leśnej polanie na Wzgórzu Focha.

 

Z mapą przez Aniołki

Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę dzielnicy. Na niej zaznaczone będą miejsca, które trzeba odnaleźć. Aby ukończyć rywalizację trzeba zameldować się na wszystkich punktach kontrolnych. Przygotowane zostały cztery trasy, różniące się długością i stopniem trudności. Najkrótszą, bo liczącą dwa kilometry trasę bez problemu pokonają rodziny z małymi dziećmi. Najdłuższa jest mająca od trzech do sześciu kilometrów trasa dla bardziej zaawansowanych zawodników. 

 

Liczy się udział

W całej rywalizacji najważniejsza jest dobra zabawa. Nie koniecznie trzeba biec. Trasy można pokonać spokojnym spacerowym tempem. Ważna jest dobra zabawa i aktywne spędzenia dnia na wolnym powietrzu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Będzie również losowanie atrakcyjnych nagród. Za udział w imprezie i osiągnięcie mety przyznany będzie 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację.

 

Program imprezy

  • praca biura zawodów. Można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
  • start drużyn
  • godzina zamknięcia mety
  • planowane zbieranie punktów.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.