Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/26089ca8-6388-42b8-8cb7-81f7f3a66807.jpg Co powstało za unijne pieniądze! Zobaczysz podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Co powstało za unijne pieniądze! Zobaczysz podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Ludzie wykonujący różne aktywności

Zdobyłeś unijne pieniądze i zrealizowałeś ciekawy projekt! Pochwal się nim w czasie DOFE, które, odbędą się 18-21 maja 2017 r. To największe wydarzenie promujące projekty europejskie w Polsce.

 

Dni Otwarte skupiają przedsiębiorczych i aktywnych beneficjentów. Dołącz swój pomysł i stań się jednym z nich. Pokaż sąsiadom, całej Polsce to, co zrobiłeś dzięki funduszom europejskim. 

Ubiegłoroczna edycja zwyciężyła w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną w 2016 r. Jej bilans to prawie 1000 wydarzeń i 220 tys. odwiedzających w całym kraju przez cztery dni maja. Wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają wtedy drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

W tym roku IV edycja DOFE będzie organizowana od 18 do 21 maja.

 

Dlaczego warto dołączyć do Dni Otwartych Funduszy Europejskich?

– Chcemy pokazać mieszkańcom Pomorza, co dzięki funduszom europejskim powstaje w ich najbliższej okolicy. Dlatego zależy nam, żeby jak najwięcej beneficjentów pochwaliło się swoimi projektami w czasie Dni Otwartych Funduszy Europejskich  mówi Magdalena Lesiewicz, koordynator DOFE w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Wystarczy, że udostępnią oni swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentują swoją siedzibę lub projekt w ciekawy sposób.

– Co więcej zapewniamy promocję Projektów w mediach i na specjalnej stronie internetowej.  Przygotujemy darmowe materiały promocyjne dotyczące wydarzenia – podkreśla Lesiewicz.  Udział w tak dużej i popularnej akcji często owocuje nawiązaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami. 

 

Plebiscyt – jak to działa?

Spośród projektów zgłoszonych do DOFE wybranych zostanie 20 najciekawszych. Takich, które wpłynęły na rozwój miejscowości, kraju, po rozwój osobisty.

Każdy zgłaszający swój Projekt powinien zaplanować ciekawą ofertę np. darmowe wejściówki, atrakcyjne zniżki, a przede wszystkim interesujące rzeczy, które pokaże odwiedzającym. Oferta powinna być ciekawie opisana i zawierać efektowne zdjęcia. Jeśli będzie to zwiedzanie jakiegoś miejsca warto ustalić na przykład system zapisów: telefon, email itp.

 

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną

Zanim to zrobisz, odpowiedz na pytania: 

Czy jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z funduszy europejskich?

Czy Twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji? Zasady możesz sprawdzić w regulaminie.

Jeżeli odpowiedź na pytania brzmi „TAK”, gratulujemy! Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swój projekt i wygraj w plebiscycie na najciekawsze wydarzenie!

Pamiętaj, by wziąć udział w kampanii promocyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, musisz zgłosić swój Projekt do 18 kwietnia.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.